Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Legionowo: 19 sierpnia rusza rozbudowa lewoskrętu z Sobieskiego w Warszawską

Reklama

W poniedziałek (19.08) rozpocznie się rozbudowa lewoskrętu prowadzącego ruch z ul. Sobieskiego w ul. Warszawską (DK61) w Legionowie. Kierowców, jak zwykle w takich przypadkach, czekają utrudnienia, choć nie powinny być one szczególnie dokuczliwe.

Reklama

Jak informuje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Legionowie prace przy rozbudowie lewoskrętu rozpoczną się rankiem 19 sierpnia. Przez kilka dni drogowcy będą przygotowywać teren pod inwestycję. W tym czasie skrzyżowanie będzie przejezdne, choć należy spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu.

W piątek (23 sierpnia) w godzinach wieczornych planowane jest wyłączenie skrzyżowania z ruchu. W tym czasie rozebrane zostaną krawężniki, betonowe obrzeża i chodniki, sfrezowana zostanie nawierzchnia i położona zostanie nowa warstwa masy asfaltowej. Prace mają potrwać do niedzielnego (25.08) poranka.

Od 26 sierpnia będą wykonywane pozostałe prace – ułożenie chodników, przebudowa sygnalizacji świetlnej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, przygotowanie trawników. Nie będą one jednak wymagały zamknięcia drogi.

– Realizacja wartego blisko 349 tys. zł. zadania potrwa sześć tygodni. Wykonawca udziela pięcioletniej gwarancji na przeprowadzone prace – informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie.

/red., Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close