ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 16-latek uciekł z domu. Przy okazji ukradł konkubentowi matki samochód

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 16-letniego chłopaka podejrzanego o kradzież samochodu należącego do konkubenta jego matki. Chłopak przywłaszczył sobie auto przy okazji ucieczki z domu. Kiedy auto zaczęło szwankować nastolatek porzucił je w okolicy jednej ze stacji benzynowych w Legionowie. 16-latek za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem dla nieletnich. Do czasu rozprawy będzie przebywał w schronisku.

Reklama

– Wszystko zaczęło się od zgłoszenia dotyczącego kradzieży samochodu w Legionowie, do której doszło 1 lipca – informuje rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska, która dodaje, że sprawcą kradzieży najpierw kluczyków, a później auta, miał być syn konkubiny właściciela pojazdu.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii. Już następnego dnia, w okolicy jednej ze stacji benzynowych ujawnili skradziony pojazd. Kilka godzin później namierzyli i zatrzymali również nastoletniego złodzieja. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka.

Jak informują funkcjonariusze, następnego dnia po zatrzymaniu 16-latek został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy kradzieży samochodu. Sąd Rodzinny w Legionowie wydał postanowienie o umieszczeniu chłopca w schronisku dla nieletnich.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close