Lato w mieście

Mimo kapryśnej pogody lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wakacje. I jeśli będą to wakacje w Legionowie, mogą dostarczyć wielu atrakcji i emocji, nie tylko milusińskim, ale również ich rodzicom

W tym roku po raz pierwszy akcja „Lato w mieście” oferuje atrakcje dla dzieci i dorosłych. Obok tradycyjnych zajęć organizowanych przez MOK, MOSiR, Bibliotekę i Muzeum oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, do akcji włączone zostały znane już mieszkańcom wakacyjne imprezy: Kino letnie przy fontannie i Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej. Nowością w tym roku będzie Festiwal Kultur, który zagości na Rynku Miejskim we wszystkie niedziele lipca i sierpnia oraz Latający Plac Zabaw.

Kino letnie startuje już 25 czerwca, ok. godz. 21.00. W programie „Włatcy Móch czopki, ćmoki i mondzioły”. W tym roku wieczory filmowe odbywać się będą w piątki.
Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej zagra dla melomanów już po raz szósty. Tradycyjnie na koncerty zapraszamy w sierpniowe niedziele. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbędzie się w parafii św. Jana Kantego przy ul. ks. Schabowskiego 2, po mszy o godz. 18.00.

Niedzielne popołudnia na Rynku upłyną pod znakiem tańca, śpiewu i barwnych korowodów za sprawą Festiwalu Kultur, który organizuje wspólnie z miastem Piwiarnia Warka. Organizator obiecuje ucztę dla ducha i ciała w klimacie kultury latynoskiej, śródziemnomorskiej, hinduskiej i lat 40-tych.
Milusińscy ucieszą się z nowej atrakcji – Latającego Placu Zabaw. We wszystkie sobotnie i niedzielne popołudnia lipca i sierpnia dzieci będą mogły korzystać z bezpłatnych „dmuchańców”, które będą pojawiać się w różnych punktach miasta.

(źródło : www.legionowo.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Lato w mieście"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *