Łajski: Wjechała w policjantów na motocyklach

Fot. arch. Legio24.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w czwartek (16.04) w miejscowości Łajski (gmina Wieliszew), gdzie na skrzyżowaniu ulic Nowodworskiej z Moniuszki samochód osobowy wjechał w policjantów, którzy jechali na motocyklach. W wyniku wypadku jeden z policjantów doznał obrażeń i został odwieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 16:00. Kierująca volkswagenem passatem 48-letnia Iwona J. najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności podczas wjazdu na skrzyżowanie i wymusiła pierwszeństwo na jadących motocyklami policjantach. Jeden z nich, 34-letni Piotr B. w wyniku zderzenia doznał obrażeń, najprawdopodobniej złamań kości i został odwieziony przez wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe do szpitala. Drugiemu z policjantów, 27-letniemu Konradowi B. na szczęście nic się nie stało.

Podczas wypadku uszkodzone zostały policyjne motocykle, należące do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie yamaha oraz honda. Uszkodzony został także volkswagen.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Mundurowi prowadzą teraz dochodzenie mające ustalić dokładną przyczynę zdarzenia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Łajski: Wjechała w policjantów na motocyklach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *