Reklama
KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Łajski: „Po wakacjach…” – wyjątkowa wystawa w Centrum Kultury

W najbliższy czwartek (29.09) w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) odbędzie się wyjątkowy wernisaż wystawy prac malarskich Ewy Witkowskiej zatytułowanej „Po wakacjach”. Gości, którzy tego dnia odwiedzą GCK czeka uczta pełna kolorów lata – zapewniają organizatorzy. Początek spotkania o godz. 18:00.

Reklama

– Przed nami ostatnie dni lata i pierwsze jesienne chłody – z tym większym rozrzewnieniem wspominamy niedawne wakacje. Wszystkich wakacyjnych romantyków, a także miłośników technik malarskich alla prima, szpachli i grubych faktur, zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury w Łajskach, w którym jesień przywitamy wystawą prac malarskich Ewy Witkowskiej zatytułowaną “Po wakacjach…” – otwarcie w galerii przechodniej w czwartek, 29 września, o godz. 18:00. Wśród gości wernisażu rozlosujemy obraz olejny pt. “Wieczór na plaży” z dedykacją autorki! – czytamy w komunikacie Ośrodka Kultury w Wieliszewie.

Ewa Witkowska – absolwentka SGPiS(SGH) w Warszawie. W latach 2006-2008 powróciła do malarstwa pod okiem Anny Dakhno w Kijowie. Od tamtego czasu coraz więcej i dojrzalej maluje, głównie techniką alla prima. Oprócz pędzli, często używa szpachli, lubi grubą fakturę. Interesuje się grą kolorów i światłem. Uczestniczyła w plenerach malarskich w Dukli, Nekli i Blizanowie. Wystawiała w Nasielsku (2010 NOK), Dukli (2014 DOK), Blizanowie (2015 Hotel Kristoff), Nowym Dworze Maz. (2016 NOK Galeria Łącznik) oraz w Blizanow (2016 Wystawa Poplenerowa).

po_wakacjach_800

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button