Łajski: „Po wakacjach…” – wyjątkowa wystawa w Centrum Kultury

Hortensje i róże, Obraz Ewy Witkowskiej, Fot. GCK Łajski

W najbliższy czwartek (29.09) w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) odbędzie się wyjątkowy wernisaż wystawy prac malarskich Ewy Witkowskiej zatytułowanej „Po wakacjach”. Gości, którzy tego dnia odwiedzą GCK czeka uczta pełna kolorów lata – zapewniają organizatorzy. Początek spotkania o godz. 18:00.

– Przed nami ostatnie dni lata i pierwsze jesienne chłody – z tym większym rozrzewnieniem wspominamy niedawne wakacje. Wszystkich wakacyjnych romantyków, a także miłośników technik malarskich alla prima, szpachli i grubych faktur, zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury w Łajskach, w którym jesień przywitamy wystawą prac malarskich Ewy Witkowskiej zatytułowaną “Po wakacjach…” – otwarcie w galerii przechodniej w czwartek, 29 września, o godz. 18:00. Wśród gości wernisażu rozlosujemy obraz olejny pt. “Wieczór na plaży” z dedykacją autorki! – czytamy w komunikacie Ośrodka Kultury w Wieliszewie.

Ewa Witkowska – absolwentka SGPiS(SGH) w Warszawie. W latach 2006-2008 powróciła do malarstwa pod okiem Anny Dakhno w Kijowie. Od tamtego czasu coraz więcej i dojrzalej maluje, głównie techniką alla prima. Oprócz pędzli, często używa szpachli, lubi grubą fakturę. Interesuje się grą kolorów i światłem. Uczestniczyła w plenerach malarskich w Dukli, Nekli i Blizanowie. Wystawiała w Nasielsku (2010 NOK), Dukli (2014 DOK), Blizanowie (2015 Hotel Kristoff), Nowym Dworze Maz. (2016 NOK Galeria Łącznik) oraz w Blizanow (2016 Wystawa Poplenerowa).

po_wakacjach_800

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Łajski: „Po wakacjach…” – wyjątkowa wystawa w Centrum Kultury"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *