Reklama

Foto/WideoKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Łajski: Lista Osobista – wyjątkowa wystawa w Gminnym Centrum Kultury

Reklama

Od 25 lutego w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) można oglądać wyjątkową wystawę grafik Michała Zakrzewskiego zatytułowaną „Lista Osobista”.

Reklama

„Lista Osobista” co cykl portretów autorstwa Michała Zakrzewskiego – grafika z Krakowa, zaprzyjaźnionego z Ośrodkiem Kultury w Wieliszewie. Wykonane techniką własną portrety słynnych muzyków to kolaż odręcznych rysunków z elementami i teksturami powiązanymi lirycznie z portretowaną postacią. Znajdą Państwo wśród nich podobizny Sida Viciousa, Davida Bowiego, Franka Zappy, Lecha Janerki, Grzegorza Ciechowskiego, Boba Dylana, Serge’a Gainsbourga, Iana Curtisa, Jello Biafry i Keitha Jarretta. Portrety rozmyślnie nie zostały podpisanie, tak aby pozostawić odbiorcy element zabawy w rozpoznanie przedstawionego twórcy. Jedynym ułatwieniem są wkomponowane w grafiki tytuły utworów ważnych zarówno dla ich autorów jak i samego Michała Zakrzewskiego.

Listę Osobistą w GCK w Łajskach można podziwiać do 15 kwietnia. Jeśli komuś obejrzane grafiki przypadną do gustu, może liczyć na udostępnienie kontaktu do artysty, który nie wyklucza sprzedaży poszczególnych prac.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close