Łajski: Groźny wypadek na Suwalnej. Cztery osoby w szpitalu

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. arch. KP PSP Legionowo

W niedzielę (9.10) około godz. 20:00 na ul. Suwalnej w miejscowości Łajski (gmina Wieliszew) doszło do groźnego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy uderzył tam w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia cztery osoby odniosły obrażenia na tyle poważne, że koniecznym okazało się przewiezienie ich do szpitala.

Jak relacjonuje naszej redakcji st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo, najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się 33-letni kierowca samochodu osobowego matki kia. W pewnym momencie stracił on panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku tego zderzenia kierowca auta oraz troje pasażerów odniosło poważne obrażenia i przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe odwiozło ich do szpitala.

Kierowca – 33 letni mężczyzna, uraz lewego obojczyka, prawej kończyny górnej i dolnej. Pasażerowie – trzej mężczyźni; 37 i 36 letni uraz wielonarządowy, 36 letni uraz kręgosłupa. Wszystkie poszkodowane osoby zostały przewiezione do warszawskich szpitali. Na czas prowadzenia działań część drogi powiatowej wyłączona z ruchu pojazdów. Policja wyznaczyła objazd.

KP PSP Legionowo

Dokładne przyczyny i przebieg niedzielnego wypadku na Suwalnej badają policjanci z Komisariatu w Wieliszewie.

/red/

3 razy komentowano artykuł "Łajski: Groźny wypadek na Suwalnej. Cztery osoby w szpitalu"

  1. Skąd byli bohaterowie tego zdarzenia ?

  2. JohnRambho | 11/10/2016, godz. 08:30 |

    Taaaak Mateuszu…Winna była kałuża….Tak jak winne są drzewa przy drodze, gdy rąbnie w nie kierowca…..Taaakk. Niewinny jest tylko kierowca zapierd…jak kretyn nie?

  3. Od nadmiernej prędkości na prostej nie wypada się z drogi. Policjanci powinni sprawdzić opony i czy czasem znowu nie zrobiła się tam wielka kałuża.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *