Kupiłeś reklamę w Radiu Hobby? Zapłać za nią komornikowi!

Jedyne legionowskie radio popada w coraz większe tarapaty finansowe. Do zarzutów byłych pracowników o niewypłacanie należnych wynagrodzeń, które pojawiają się na forach internetowych (między innymi GoWork) dołączają także kłopoty z wierzycielami, którzy są kontrahentami nadawcy Radia Hobby. Ostatnio do wszystkich firm, które reklamują się na antenie legionowskiej rozgłośni zostało wysłane pismo  Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie wzywające reklamodawców do uiszczenia opłat za reklamy emitowane w Radiu Hobby na konto Kancelarii Komorniczej. Wszystko przez przegraną przez Hobby Sp. z o.o. sprawę sądową z firmą Radio Arts. W sumie Komornik od reklamodawców chce ściągnąć 95 500 zł.

Nie wiadomo dlaczego komornik ściąga należności od legionowskiej rozgłośni za pośrednictwem   reklamodawców i kontrahentów, ale jest to sprawa bez precedensu w polskiej radiofonii.

Aby zobaczyć pismo Komornika do reklamodawców Radia Hobby kliknij w miniaturę poniżej:

Jak nieoficjalnie dowiedział się Serwis LEGIO24.pl na początku przyszłego roku zbierze się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która ma debatować nad listem byłych pracowników, którzy proszą regulatora o odebranie koncesji legionowskiej rozgłośni.

REKLAMA

(AS na podstawie listu czytelnika)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kupiłeś reklamę w Radiu Hobby? Zapłać za nią komornikowi!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *