“Kuchenne Rewolucje” z Legionowa wkrótce w TV

Znamy już datę emisji odcinka “Kuchennych Rewolucji” realizowanego w Legionowie. Pod koniec stycznia tego roku Restauracja Carska przeszła metamorfozę pod okiem Magdy Gessler.

fot: TVN/PiotrLitwic.com (publikacja za zgodą TVN S.A.)

“Kuchenne Rewolucje” w Carskiej telewizja TVN wyemituje 18 kwietnia (czwartek) o godzinie 21:30. Według naszych informacji metamorfoza legionowskiej restauracji  powiodła się, jednak nie obyło się bez zgrzytów. Poniżej publikujemy zapowiedź programu przygotowaną przez telewizję TVN:

W Legionowie dwie koleżanki, Renata i Beata odrestaurowały stary, zniszczony, ale zabytkowy budynek, w którym w XIX wieku stacjonowały wojska carskie. Początkowo otworzyły w nim salę weselną, jednak dwa lata temu przerobiły ją na restaurację „Carską”,  w której serwują dania polskie z akcentami rosyjskimi. Właścicielki chciałyby, by ich legionowski lokal wyróżniał się dobrym smakiem i wystrojem, niestety same nie potrafiły zaryzykować i zdecydować się na konkretne zmiany.
Odwagi kobietom ma dodać Magda Gessler. Znana restauratorka tym razem jednak zostanie lodowato powitana,  zmierzy się z kulinarnym dziedzictwem, a przede wszystkim będzie szukać słowiańskiej radości. Czy ją znajdzie?

/wł, TVN/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "“Kuchenne Rewolucje” z Legionowa wkrótce w TV"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *