Reklama

Dobrze Wiedzieć!

Kuba czy Malediwy? Sprawdź, gdzie wybrać się na wakacje

Reklama

Wydaje Ci się, że na zaplanowanie wakacji zostało Ci jeszcze sporo czasu? Z pozoru jest go jeszcze całkiem sporo, jednak odkładanie tego na później z pewnością nie załatwi sprawy, a załatwianie wyjazdu na ostatnią chwilę może skutkować wykupieniem oferty nie spełniającej naszych oczekiwań. Dlatego już teraz zapoznaj się z naszymi tegorocznymi propozycjami. Być może któraś z nich Cię zainspiruje i wystarczy wizyta w biurze podróży celem zarezerwowania terminu wyjazdu.

Reklama

Wakacje na Kubie

Rajskie plaże wysypane idealnym jasnym piaskiem, otoczone błękitem morza i nieba. Chyba każdemu marzy się wypoczynek w takim miejscu, z przepysznym drinkiem w dłoni, przygotowanym z dodatkiem miejscowych owoców. Wśród Polaków panuje błędny stereotyp, że Kuba to tylko mężczyźni palący cygara, stare samochody poruszające się po ciasnych uliczkach i rozciągające się na długie kilometry plaże. Kuba ma jednak turystom z różnych stron świata znacznie więcej do zaoferowania, niż tylko to, co pokazuje nam telewizja. Jeśli głównym celem Twojego pobytu na Kubie nie jest całodzienne leżenie na plaży to możesz być pewien, że miejsc do zwiedzania Ci tutaj nie zbraknie. Historyczne miasteczka wpisane na światową listę zabytków UNESCO to miejsca, w których zbliżysz się nieco do miejscowej ludności, poznając ich praktyki i zwyczajne, a przy tym poznasz ich historię. Klimatyczne restauracje i kawiarnie sprawią, że poczujesz się jakbyś był mieszkańcem Kuby sprzed wieków.

Urlop na Malediwach

Podobnie jak w przypadku Kuby, Malediwy skrywają w sobie wiele ciekawych miejsc, które warto obejrzeć na własne oczy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że wakacje na Malediwach to całkiem spory wydatek, dlatego jeśli chcesz trochę zaoszczędzisz musisz wypatrywać atrakcyjnych ofert. Najkorzystniej jest nastawić się na podróż z dnia na dzień, gdyż oferty typu Malediwy last minute to najkorzystniejsze na rynku, jakie uda nam się na tę chwilę znaleźć.

Malediwy to państwo wyspiarskie, które szczególnie upodobali sobie miłośnicy sportów wodnych. Panujące tam warunki atmosferyczne sprzyjają m.in. nurkowaniu, podczas którego można na własne oczy zobaczyć tamtejszą faunę i florę morską. Podczas pobytu pod wodą odkryjesz nie tylko wspaniałe morskie metropolie, ale być może uda Ci się również zobaczyć wraki zatopionych statków, które do tej pory nie zostały wydobyte. To nie lada gratka dla osób, które uwielbiają swój wolny czas spędzać pod wodą.

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close