Kto widział tego mężczyznę ?

W dniu 10 lipca oddalił się z okolic targowiska miejskiego w Legionowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną 25-letni Paweł Faryński. Ktokolwiek ma informację o aktualnym miejscu przebywania przedstawionego na zdjęciu zaginionego proszony jest niezwłoczny kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie pod numerem telefonu 22/60 48 214 lub z najbliższą jednostką policji pod alarmowym numerem 112.

Mężczyzna ma ok. 178 cm. wzrostu, oczy piwne, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, twarz owalna. 25-latek nosi okulary. Na głowie ma bliznę po wypadku. Paweł Waryński cierpi na zaniki pamięci.
W chwili zaginięcia ubrany był w czerwoną bawełnianą bluzę zapinaną na suwak, spodnie ¾ koloru szaro-zielonego i buty białe, sportowe, sznurowane.

Ktokolwiek ma informację o aktualnym miejscu przebywania przedstawionego na zdjęciu zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie pod numerem telefonu 22/60 48 214 lub z najbliższą jednostką policji pod alarmowym numerem 112.

info : podkom. Robert Szumiata Oficer Prasowy KPP w Legionowie

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kto widział tego mężczyznę ?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *