„Krwawy Sport” zawita do Legionowa

Fot. Klub Honorowych Dawców Krwi Legion

W sobotę (11.10) pod legionowski ratusz zawitają prawdziwe gwiazdy popularnych sportów walki. Wśród nich między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski czy Przemysław Saleta. Jednak tym razem  Panowie nie przyjadą się bić, a pomagać. Wraz z legionowskim Klubem HDK Legion przeprowadzą nietypową akcję krwiodawstwa.

Wyjątkowa impreza pod ratuszem rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 15:00. W tym czasie wszystkich chętnych krwiodawców obsługiwać będą dwa ambulanse, które w sumie będą mogły pobrać krew od stu osób.

Z racji wielu atrakcji towarzyszących organizatorzy akcji zapraszają pod Urząd Miasta całe rodziny. Będzie można skorzystać z usług salonu piękności, porad lekarskich czy trenerskich w zakresie sportów rakietowych i fitness oraz poznać działalność lokalnych klubów sportowych teakwondo, judo, KickBoxing i futbolu amerykańskiego.

Osoby o łagodniejszym usposobieniu będą mogły natomiast spróbować swoich sił w rękodzielnictwie.

Dodatkową atrakcją, która na pewno ucieszy mieszkańców i gości, będzie możliwość zdobycia wejściówek na Galę MMA, biletów do Laser War, Spektrum Sportu oraz bezpłatnych usług salonu Modern Look. Upominków, nagród i atrakcji przewidzianych przez organizatorów „Krwawego Sportu” jest tak wiele, że trudno je wszystkie w tym miejscu wymienić. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej głównego organizatora – Klubu HDK PCK Legion, pod adresem www.legionhdk.pl.

Fot. HDK PCK Legion

Fot. HDK PCK Legion

/se/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "„Krwawy Sport” zawita do Legionowa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *