Kreatywne urodziny dla dzieci w Sali Zabaw Fikołki

Wspólne gotowanie gości z jubilatem, a może zajęcia na ściance wspinaczkowej lub warsztaty eksperymentów? Pomysłów na oryginalne urodziny nie brakuje. Wystarczy wybrać się do Fikołków w Galerii Północnej lub Arkadii.

Tort, prezenty, zabawa na konstrukcji i odśpiewanie „sto lat”. To standardowy przebieg imprezy urodzinowej. Żeby jednak impreza na długo pozostała w pamięci uczestników, warto urozmaicić jej przebieg o dodatkową atrakcję. Poza tym starsze dzieci są bardziej wymagające.

Nic nie integruje dzieci tak, jak wspólne gotowanie w Sali Kulinarnej. Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje wspólnie z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie. Zakup składników leży oczywiście po naszej stronie, podobnie jak sprzątanie po grupie kilkunastu dzieci.

W ofercie Sali Zabaw Fikołki są również sportowe urodziny ze ścianką wspinaczkową w roli głównej. Do wyboru są trasy o różnej skali trudności, dostosowane do wieku bawiących się dzieci. Wspinaczkę poprzedza szkolenie.

Jeśli dziecko to typ małego naukowca, może zdecydować się na urodziny w Sali Eksperymentów. Jest ona wyposażona w profesjonalne stanowiska z fiolkami, naczyniami i specjalnymi okularami. Po założeniu fartuchów animator prowadzi warsztaty, np. magia lodu, szalone żywioły, prawdziwi super bohaterowie.

Modę na tematyczne urodziny kształtują filmy i ulubione postacie bajkowe. Od lat popularne są urodziny z Elzą i Olafem z Krainy Lodu, Gwiezdne Wojny, Angry Birds i Avengersi. Ostatnio coraz częściej jubilaci wybierają Psi Patrol, Pidżamersów Disneya i bohaterów Marvela. Wybierając konkretny temat jubilat otrzymuje zastawą z ulubioną postacią, tort tematyczny 3D lub z nadrukiem, piniatę oraz specjalnie zaaranżowaną salę urodzinową. Dzieci jako dodatkową atrakcję mogą wybrać m.in. warsztaty kręcenia waty cukrowej, projektowanie własnego kubka lub t-shirta.

Więcej informacji: www.fikolki.pl | tel. 500 200 200

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kreatywne urodziny dla dzieci w Sali Zabaw Fikołki"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *