Reklama
KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Kraj-obrazy w PIK-u. Wernisaż powakacyjnej wystawy już w najbliższy piątek

Reklama

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza mieszkańców na wernisaż wystawy Kraj-obrazy. Dzieła, które będzie można podziwiać to owoce pracy tegorocznych letnich plenerów malarskich, które PIK organizował. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19:00 w legionowskim ratuszu.

Reklama

– Pejzaże tworzone w różnych lokalizacjach powiatu legionowskiego powstawały pod okiem artystki Katarzyny Gawlik. Na wystawie będzie można zobaczyć osobiste interpretacje malowniczych okolic Serocka, Wieliszewa, Jabłonny, Józefowa, Zegrza, Dębego, Nieporętu, Rajszewa, Skierd i Skrzeszewa – czytamy w zaproszeniu na wernisaż.

Swoje prace zaprezentują: Małgorzata Żmuda, Hanna Samsel, Mariola Falkowska, Ewa Elsner, Agnieszka Dołowy, Małgorzata Bartel, Tomasz Bartel i Izabela Barańska.

Wernisaż odbędzie się w piątek (08.10.2021 r.), o godz. 19.00 w Galerii Sztuki Ratusz, antresola (ul. Piłsudskiego 41, Legionowo)

Wystawa potrwa od 8 do 20 października 2021 r. W tym samym czasie w galerii w ratuszu będzie miała miejsce wystawa opiekunki artystycznej plenerów – Katarzyny Gawlik.

Mat. PIK Legionowo

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button