KPR z tarczą, Legionovia na tarczy

Pierwszoligowy beniaminek i lider rozgrywek w swojej grupie odniósł piętnaste zwycięstwo w sezonie. Dobrą formą wykazały się także legionowskie siatkarki.

fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

W ostatnią sobotę (9.03) podopieczni trenerów Jarosława Cieślikowskiego i Marcina Smolarczyka wygrali trudne, wyjazdowe spotkanie z Wolsztyniakiem Wolsztyn 34–29 (16–15) i utrzymali przewagę nad „depczącym im po piętach” Wybrzeżem Gdańsk. Legionowscy zawodnicy wytrzymali presję spotkania. Byli należycie skoncentrowani, uniknęli błędów z poprzedniego, legionowskiego spotkania z Lesznem. Nie dali rywalom rozwinąć skrzydeł, lepiej też wytrzymali ten mecz kondycyjnie, przesądzając w zasadzie o wyniku tej rywalizacji w ostatnim kwadransie meczu.
Również Siódemka miała w ubiegłym tygodniu dobrą passę. Wszystkie 13 zawodniczek pokazało świetną formę w meczach sparingowych z Budowlanymi Łódź rozgrywanymi w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. W pierwszym meczu siatkarki wygrały 3:1 (w setach 22:25; 25:22; 25:22 i 25:18), w drugim natomiast przegrały z Budowlanymi 1:2 (25:22;23:25;23:25).

Przykrą niespodziankę sprawili, w ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej Ligi Okręgowej reprezentanci rezerwy Legionovii Legionowo. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza ulegli przed własną publicznością A-klasowemu WKS Rząsnik 1:3.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "KPR z tarczą, Legionovia na tarczy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *