Reklama

LegionowskiNa sygnale

Kontrole na legionowskim targowisku. Policja przechwyciła nielegalne papierosy

Reklama

W czwartek (30.01) legionowscy policjanci zatrzymali 23-letniego Roberta M., mającego przy sobie 60 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, kiedy z torby ukrytej w zaspie śniegu, wyjmował nielegalny towar. 23-latek odpowie teraz za wykroczenie z przepisów karno-skarbowych.

Reklama

fot. KPP LegionowoW czwartek, około godz. 7.20 policjanci z zespołu wywiadowczo-patrolowego legionowskiej komendy, patrolowali  rejon targowiska miejskiego. W pewnym momencie uwagę mundurowych zwrócił mężczyzna, który z torby ukrytej w śniegowej zaspie co chwilę coś wyjmował. Po sprawdzeniu torby przez funkcjonariuszy okazało się, że 23-latek ma w niej 60 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyźnie za popełnione wykroczenie, zgodnie z Ustawą Karno- Skarbową grozi kara grzywny. W przeszłości Robert M.- mieszkaniec Legionowa, był już karany za posiadanie podrobionego towaru.

/wł, KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Nasz POLICJA jest wspaniała,brawo.Wykazuje się niczym Straż Miejska( przy wlepianiu mandatów).Tylko niech zadadzą sobie pytanie i do naszego rządu,czemu ktoś sprzedaje,a drugi kupuje?!!!!!Może niech nasz rząd da tym młodym prace i godne zarobki(i tysiącom osób bezrobotnych).Odpowiedź na to pytanie jest prosta.Ludzie sprzedają,żeby zarobić na życie!!A kupują,bo ich nie stać na nasze polskie z akcyzą.Potem się mówi,że oni okradają nasze Państwo(nie,nie okradają.chcą żyć).Nasze Państwo nas okrada zwykłych ludzi,dając nam prace za 1200 zł,lub nie dając jej nam wcale.A żeby załatać dziurę budżetową robią cięcia z rent i emerytur!!!!!To jest dopiero okradanie.Polsko daj nam żyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close