ReklamaKomunikacjaLegionowskiWiadomości

Koniec prac torowych. SKM S3 wraca na swoją podstawową trasę!

Reklama

Od najbliższej niedzieli (27.09) pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej S3 wracają na Dworzec Centralny. Powrót S3 na swoją podstawową trasę jest możliwy, bo zakończyły się już utrudnienia związane z pierwszym etapem budowy nowego przystanku kolejowego Warszawa Targówek.

Reklama

Przypomnijmy, że linia S3 Szybkiej Kolei Miejskiej pozwala mieszkańcom powiatu legionowskiego szybko dotrzeć do centrum Warszawy. Jej podstawowa trasa, na którą pociągi wrócą już w niedzielę wygląda następująco:

“Warszawa Lotnisko Chopina – (…) – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – (…) – Legionowo Piaski / Wieliszew / Radzymin”

S30 zostaje

Powrót S3 na swoją podstawową trasę nie spowoduje likwidacji linii S30. Po zmianach będzie ona jednak kursowała przez Warszawę Śródmieście.

Zmiany w honorowaniu biletów

Zakończenie pierwszego etapu budowy przystanku Warszawa Targówek, a co za tym idzie przywrócenie pociągów na ich stałe trasy wiąże się również z tym, że zakończone zostanie wzajemne honorowanie wszystkich biletów ZTM i KM na odcinku od Lotniska Chopina i Warszawy Zachodniej do Legionowa.

Więcej o zmianach związanych z zaprzestaniem wzajemnego honorowania wszystkich biletów przez KM i ZTM piszemy TUTAJ.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close