Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Koncert zespołu Hańba w Serocku już 8 grudnia

Reklama

W piątek (8.12) w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku ze swoim koncertem wystąpi znany, krakowski punk-rockowy zespół Hańba. Bilety w cenie 30, 25 lub 10 złotych są już do nabycia w kasie Centrum Kultury i Czytelnictwa.

Reklama

Masowe wystąpienia chłopskie i robotnicze krwawo tłumione przez policję i wojsko, getta ławkowe i pacyfikacje żydowskich miasteczek, zakulisowe rozgrywki na szczytach sanacyjnej władzy oraz widmo nadciągającej nad Europę wojennej katastrofy… witaj w roku 1937.

Po świetnie przyjętym ubiegłorocznym debiucie i niemal nieustającej trasie koncertowej Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa „Hańba!” powraca z kolejnym albumem długogrającym pt. „Będą bić!” (Antena Krzyku/Karoryfer Lecolds).

Krakowscy muzycy kontynuują swoją fikcyjną muzyczną opowieść, w której punk rock nie powstał w latach 70., lecz w burzliwych czasach II Rzeczypospolitej. Jak zawsze pomagają im w tym międzywojenni poeci (Tuwim, Broniewski czy Jurandot) oraz podwórkowe instrumentarium (banjo, akordeon, bęben, tuba, klarnet).

Koncert grupy Hańba odbędzie się w Sali Widowiskowej serockiego Centrum Kultury i Czytelnictwa, przy ul. Pułtuskiej 35 w piątek (8.12) o godz. 19:00.

Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close