Koncert w Serocku: DJ Sarin & Junior, Das Moon, Lavina

DJ SARIN & JUNIOR. Fot. mat. prasowe

Wszystkich zainteresowanych jak na gruncie alternatywnego rocka radzą sobie gwiazdy telewizyjnego show “Taniec z gwiazdami” – pretendujący do roli celebrytów Bilguun Ariunbaatar i Mateusz Banasiuk, zapraszamy w najbliższy czwartek, 26 listopada, o godz. 18:00 do Serocka. Obok LAVINY na scenie serockiego Centrum Kultury i Czytelnictwa zobaczymy dwie inne grupy: DAS MOON oraz DJ SARIN & JUNIOR – każda reprezentuje inne podejście do muzyki. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w CKiCz przy ul. Pułtuskiej 35 w Serocku. Zapraszamy młodszych i starszych z terenu całego powiatu i okolic!

DJ SARIN & JUNIOR – jedyny w Polsce duet polsko-kubański grający muzykę reggaeton i electro latino. Grają taneczną muzykę latynoamerykańską pochodzącą z Portoryko, Kuby i Brazylii, rytmy które notują popularność w USA i Europie od połowy lat 90 zaś w Polsce zdobywające coraz większą liczbę słuchaczy dzięki zajęciom… ZUMBA. Gorące taneczne karaibskie rytmy rozruszają nawet największych sztywniaków na imprezie. Duet tworzą DJ SARIN – DJ oraz producent muzyki latino i elektronicznych brzmień (progressive/elektro/house). Doświadczenie zdobywał na parkietach w całej Europie, co sprawia, że bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Mixuje głównie taneczne rytmy latino oraz muzykę klubową. Pochodzący z kubańskiej Santa Clara JUNIOR (Tony junior B.I.G ) to wokalista zapraszany do wspólnych nagrań między innymi takich artystów jak Kayah, Marika, Sidney Polak, K.A.S.A, Rei Ceballo, Maleo Reggae Rockers, NDK, Frodosound, Dreadsqad. JUNIOR porusza się w różnych obszarach muzycznych, prezentując zarówno klasę wokalną jak i kubański temperament.

DAS MOON – potężna dawka syntezatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych oraz hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K. Industrialny eksperyment i muzyka elektroniczna jako punkt wyjścia do tworzenia w estetyce alternatywnego popu. Ważnym elementem koncertów DAS MOON są synchroniczne projekcje wideo. Inspiracje: Einstürzende Neubauten, The Prodigy, Laibach, Kraftwerk, Depeche Mode i Sonic Youth. Skład zespołu: Daisy Kowalsky – wokalistka i autorka tekstów, DJ Hiro Szyma – producent muzyczny, absolwent warszawskiej ASP i Musiol – twórca muzyki elektronicznej, producent wideo i prawnik.

DAS MOON. Fot. mat. prasowe

DAS MOON. Fot. mat. prasowe

LAVINA – to, że gwiazdy telewizyjnego show “Taniec z gwiazdami” – pretendujący do roli celebrytów Bilguun Ariunbaatar i Mateusz Banasiuk, zakładają zespół muzyczny nie jest niczym wyjątkowym. To, że zespół ten gra muzykę alternatywną może już dziwić – tak telewidzów jak i fanów zorientowanych w świecie muzyki. Skład: Bilguun Ariunbaatar – wokal, Rafał Żukowski – gitara, Paweł Paszczyk – bas, Mateusz Banasiuk – perkusja. Wszystkich zainteresowanych czy panom równie dobrze jak w tańcu pójdzie na muzycznej scenie zapraszamy w czwartek do Serocka.

LAVINA. Fot. mat. prasowe

LAVINA. Fot. mat. prasowe

Zapraszamy w imieniu serockiego Centrum Kultury i Czytelnictwa!

konsert-004

/OK Wieliszew, red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Koncert w Serocku: DJ Sarin & Junior, Das Moon, Lavina"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *