Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Komornica: Miał przy sobie narkotyki. Chciał uniknąć kary przekupując policjantów

Reklama

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali 35-letniego Artura G. Podczas rutynowej kontroli w miejscowości Komornica (gmina Wieliszew) mundurowi znaleźli przy nim zawiniątko z narkotykami. Jakby tego było mało, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej mężczyzna próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę – tym samym popełniając kolejne przestępstwo. 35-latek usłyszał już zarzuty i obecnie oczekuje na rozprawę sądową. Grozi mu w sumie nawet 10 lat więzienia.

Reklama

– Funkcjonariusze legionowskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas sprawdzenia dokumentów jeden z pasażerów nerwowo chował ręce w kieszeni kurtki. Mundurowi postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. Okazało się, że właśnie tam mężczyzna ukrył srebrne zawiniątko z białym proszkiem – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, która dodaje, że mundurowi zabezpieczyli narkotyki i poinformowali mężczyznę, że zostanie zatrzymany. To właśnie w tym momencie 35-latek zaproponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych popełniając kolejne przestępstwo.

Artur G. trafił najpierw do policyjnej celi, a potem został doprowadzony do prokuratury, gdzie po przedstawieniu zarzutów przyznał się zarówno do posiadania amfetaminy, jak i próby wręczenia policjantom łapówki. 35-latek oczekuje teraz na rozprawę sądową. Grozi mu do 10 lat więzienia.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close