Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Komornica: Kompletnie pijany wjechał w przystanek autobusowy

Reklama

W niedzielę (10.05) o godz. 9:20 policjanci legionowskiej drogówki zostali wezwani do kolizji jaka miała miejsce w miejscowości Komornica (gmina Wieliszew), gdzie kierujący samochodem wjechał w wiatę przystankową znajdującą się przy ul. Nasielskiej. Jak się okazało kierowca był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach.

Reklama

W wyniku kolizji na szczęście nikt nie został ranny. Kiedy policjanci pojawili się na miejscu aby udokumentować zdarzenie, zauważyli, że kierowca, 55-letni Roman S. bardzo dziwnie się zachowuje. Postanowili zbadać go alkomatem. Jakież było zdziwienie mundurowych gdy urządzenie wskazało, że 55-latek ma w organizmie prawie 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Zostaną mu postawione zarzuty spowodowania kolizji oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu nawet 2 lata więzienia.

To nie jedyny przypadek ujawnienia przez funkcjonariuszy policji pijanego kierowcy. W piątek (8.05) na ul. Husarskiej w Legionowie patrol zatrzymał 35-letniego Pawła S., który prowadził renault mając 2,4 promila alkoholu w organizmie.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close