Komornica: I już po studniówce

Dokładnie 100 dni przed egzaminem dojrzałości, 19 stycznia, w pięknej stylowej sali hotelu Windsor w Jachrance, odbył się bal tegorocznych maturzystów Szkoły w Komornicy.

/fot. UG Wieliszew/

W studniówce uczestniczyli uczniowie czterech klas, które w tym roku w maju, opuszczą mury Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy. Część oficjalną uroczystości, przygotowaną przez polonistkę i wychowawczynię klasy 3a, Iwonę Stępień, uświetniły  między innymi przemówienia wójta Pawła Kownackiego i księdza proboszcza Grzegorza Kucharskiego.
Eleganckie pary odtańczyły wspaniałego poloneza przygotowanego przez nauczyciela wf-u Włodzimierza Matejewskiego. W tym roku po raz pierwszy słowa „poloneza czas zacząć” zostały wypowiedziane przez nowego dyrektora Zespołu Szkół w Wieliszewie Mirosława Sieradzkiego. Wśród szacownych gości znalazł się także dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Jacek Banaszek. Udana zabawa trwała do samego rana. Jadło i napoje były wyśmienite, a muzyka płynęła z głośników bez najmniejszej przerwy. Wspaniałą atmosferę wieczoru dopełniły piękne kwiaty, dedykacje i miłe słowa dla nauczycieli, wychowawców i dyrekcji szkoły. Na parkiecie nie brakowało tancerzy, także par mieszanych uczniów i nauczycieli. Honory domu i pieczę nad przebiegiem balu pełnili dzielnie przedstawiciele rady rodziców.

/UG Wieliszew/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Komornica: I już po studniówce"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *