Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Kolizja w Komornicy: Poprosili o pomoc strażaków

Reklama

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło w poniedziałek (16.03) około godz. 19:30 na ul. Wspólnej w Komornicy. Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe. Na szczęście żaden z uczestników stłuczki nie odniósł obrażeń.

Reklama

Około godz. 19:30 legionowska straż pożarna została powiadomiona o kolizji drogowej do jakiej doszło w miejscowości Komornica (gmina Wieliszew) gdzie na ul. Wspólnej doszło do zderzenia samochodów osobowych peugeot oraz renault. Kierowca tego pierwszego wjechał z impetem w tył poprzedzającego go renault. Prawdopodobnie nie zachował on odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze.

Na szczęście nikomu nic się na stało. W chwili przyjazdu na miejsce zastępów straży pożarnej uczestnicy kraksy znajdowali się poza pojazdami i nie skarżyli się na żadne urazy.

4 zastępy strażaków zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz samochody biorące udział w kolizji. Akcja prowadzona przez zastępy z JRG Legionowo i OSP trwała 1 godzinę i 20 minut. W tym czasie ulica była nieprzejezdna.

Jeszcze dwie inne stłuczki w poniedziałek

Jak informuje naszą redakcję asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo na drogach powiatu legionowskiego odnotowano w poniedziałek jeszcze dwie inne kolizje. Do pierwszej doszło o godz. 10:35 w Wieliszewie na Modlińskiej, gdzie kierowca audi a6 włączając się do ruchu zderzył się ze skodą, natomiast druga z kolizji miała miejsce w Jabłonnie, na skrzyżowaniu Modlińskiej z Zegrzyńską, gdzie kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z oplem.

Wszyscy uczestnicy poniedziałkowych kolizji byli trzeźwi. Sprawcy zostali ukarani mandatami w wysokości od 250 do 500 złotych.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close