Zderzenie dwóch aut na DW631. Utrudnienia dla kierowców

W środę (29.01) o godz. 7:45 legionowscy strażacy zostali wezwani do zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 631 w miejscowości Janówek Pierwszy (gm. Wieliszew). W jego wyniku  jedna osoba została ranna.

Auta zostały poważnie uszkodzone, fot. KP PSP LegionowoAuta zostały poważnie uszkodzone, fot. KP PSP Legionowo

Jak informuje Dorota Sitarska z KPP Legionowo, kierująca Hondą 35-letnia Jadwiga K., mieszkanka Pułtuska, jechała z Nowego Dworu Maz.  w kierunku Skrzeszewa. W Janówku, podczas wyprzedzania innego pojazdu, zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka Renault. Następnie po zderzeniu Honda wylądowała w przydrożnym rowie.  W wyniku kolizji Jadwiga K. trafiła do szpitala, jednak jej życiu nic nie grozi – doznała ogólnych potłuczeń. Kobieta została także ukarana 250zł mandatem za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Skutki kolizji usuwały zastępy strażaków z Legionowa oraz Nowego Dworu Maz. Na miejscu obecna była także policja. Na kierowców czekały utrudnienia tym rejonie – wprowadzono bowiem ruch wahadłowy. Obecnie droga jest już w pełni przejezdna.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zderzenie dwóch aut na DW631. Utrudnienia dla kierowców"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *