Kolejne sukcesy tancerzy z Legionowa

Pod koniec kwietnia w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski World Artistic Dance Federation – eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata, w których udział wzięli tancerze Studia Born2Dance Małgorzaty Szulc i Mariusza Mikołaje, czołowej legionowskiej grupy FAME. Liczba uczestników Mistrzostw przeszła najśmielsze oczekiwania.

W turniejowych zmaganiach wzięło udział ponad 2000 tancerzy z całej Polski. Konkurencja była ogromna, a zmagania zakończyły się przed północą. Tancerze rywalizowali w prezentacjach solowych duetowych i triach oraz w większych formach, czyli w grupach i formacjach.

Dynamiczne ruchy, szybka muzyka, niesamowita elastyczność oraz przepiękne kostiumy – tak w skrócie można opisać koronną dyscyplinę URBAN POP, w której specjalizuje się legionowska grupa FAME. Co cieszy najbardziej, tancerze Born2Dance nie zawiedli i kolejny raz potwierdzili, że należą do ścisłej polskiej czołówki.

Sukcesy tancerzy Born2Dance:

– 7 tytułów Mistrza Polski
– 3 tytuły vice Mistrza Polski
– 4 tytuły II vice Mistrza Polski
oraz kilkanaście finałowych miejsc.

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i mamy nadzieję, że będą wspaniałą reprezentacją zarówno Studia Born2Dance, jak i miasta Legionowo na Mistrzostwach Europy, które odbędą się pod koniec września 2017 roku.

/Bor2Dance, red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kolejne sukcesy tancerzy z Legionowa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *