Kolejne medale dla UKS Delfin Legionowo

22:12, 01.06.2015 Aktualizacja: 22:17, 15.06.2015

W dniach 29-30.05.2015 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu. Wzięło w nich udział 574 zawodników i zawodniczek z 61 klubów. Stolicę powiatu legionowskiego reprezentowało 8 zawodników: Cierniak Franek, Jasiul Adam, Kot Julian, Mrozek Kacper, Senkowski Kacper, Smoliński Rafał, Sosnowiec Ryszard, Zagadło Filip oraz 4 zawodniczki: Chudorlińska Marta, Khan Jasmina, Serafin Barbara i Siemek Weronika.

Z Warszawy przywieźli oni 5 medali: 2 srebrne i trzy brązowe. Multimedalistką została Basia Serafin, która zdobyła 2 brązowe krążki. Medale zdobyli także Marta Chudorlińska - srebro, Weronika Siemek - srebro oraz Filip Zagadło. O miejsce na podium otarł się też Rafał Smoliński zajmując dwa czwarte miejsca. Mimo, że nie wszyscy wrócili z medalami to starty pływaków były bardzo udane. Wszyscy pobili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy zawodnikom i czekamy na dalsze sukcesy.