ReklamaKomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Koleje Mazowieckie wprowadzają „Bilet Turysty”. Specjalna oferta na wakacje

Reklama

Co prawda w tym sezonie na tory nie wyjedzie popularny „Pociąg Słoneczny”, ale Koleje Mazowieckie nie zapomniały o podróżnych, którzy w wakacje chcą zwiedzać Mazowsze. 1 lipca startuje nowa promocja pod nazwą „Bilet Turysty”. Jakie są warunki tej promocji i kiedy można z niej skorzystać?

Reklama

„Bilet Turysty” jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym
stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna i Drzewica. Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Co ważne, z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Gdzie kupić „Bilet Turysty”?

„Bilet Turysty” można kupić w kasach biletowych i biletomatach za 67 zł. Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie internetowej Kolei Mazowieckich oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

Atrakcje dodatkowe

Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich w ramach akcji „Koleją do Kultury”. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej przewoźnika.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close