Koleje Mazowieckie: Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet

Fot. Legio24

Z końcem marca br. Koleje Mazowieckie wprowadziły możliwość zakupu biletu przez internet oraz płatności za bilety za pośrednictwem karty płatniczej w pociągu. Pasażerowie coraz chętniej korzystają z nowych udogodnień.

Od chwili wprowadzenia opcji zakupu biletu przez internet, tj. od 30 marca 2017 r., sprzedano już ponad 15 tysięcy biletów – informują przedstawiciele przewoźnika. Nie mniejszą popularnością cieszy się sprzedaż bezgotówkowa – od 30 marca podróżni Kolei Mazowieckich mogą zapłacić za bilet w pociągu kartą płatniczą. To duża wygoda zarówno dla nich, jak i dla obsługi pociągu. W sumie, od chwili wprowadzenia tej formy płatności, dokonano ponad 12,4 tys. tego rodzaju transakcji.

– Cieszymy się, że oba udogodnienia spotkały się z popularnością wśród naszych klientów. Chciałbym podkreślić, że wychodzą one nie tylko naprzeciw ich oczekiwaniom, ale są także wygodnym rozwiązaniem dla naszych pracowników. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych statystyk dotyczących sprzedaży, a jest to przecież dopiero początek funkcjonowania nowego kanału sprzedaży oraz nowej opcji płatności za bilet – powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

/red, KM/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Koleje Mazowieckie: Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *