ReklamaKomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Koleje Mazowieckie będą edukować pasażerów za pomocą filmów wideo

Reklama

W poniedziałek (7.09) rusza kolejna, druga już edycja specjalnej edukacyjnej kampanii Kolei Mazowieckich „Koleją podróżujemy wspólnie”. Podobnie jak rok temu przewoźnik za pomocą filmów wideo będzie zwracał uwagę na odpowiednie zachowanie w pociągu. Głównym tematem spotów będą najbardziej irytujące zachowania, na które zwrócili uwagę pasażerowie.

Reklama

Wśród zachowań, które pasażerowie pociągów Kolei Mazowieckich uznali za najbardziej irytujące, i wokół których skupią się spoty, znalazły się m.in. głośne rozmowy przez telefon, spożywanie napojów alkoholowych, czy palenie wyrobów nikotynowych. Podpowiedzą także m.in. jak kupić bilet w pociągu, a także zwrócą uwagę na to, jak nasze wzajemne zachowania wpływają na jakość podróżowania. W kontekście pandemii COVID-19 skupią się również na obowiązku zachowania przepisów dotyczących bezpieczeństwa, takich jak np. zasłanianie ust i nosa.

Celem kampanii jest przede wszystkim uświadomienie podróżnym, że komfort i bezpieczeństwo podróży zależą od wszystkich użytkowników transportu publicznego. Spoty będą emitowane w pociągach, a także na profilach KM na YouTube oraz Facebook.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close