Kolej zmieniła rozkład jazdy

W niedzielę (09.06) wszedł w życie nowy rozkład jazdy na kolei. Zmiany są raczej kosmetyczne i dotyczą w zasadzie godzin odjazdów pociągów. Do wakacji składów będzie tyle samo co w starym rozkładzie. Zmianie ulegają również rozkłady jazdy autobusów dowozowych.

fot. Legio24

fot. Legio24

Zmiany w SKM

Nowy rozkład jazdy nie wprowadził dużych zmian w kursowaniu legionowskich linii Szybkiej Kolei Miejskiej. Pociągi S3 i S9 będą co najwyżej pojawiały się na stacji kilka minut wcześniej lub później względem starego rozkładu.

Najistotniejszą zmianą, jaką niesie ze sobą nowy rozkład jazdy jest likwidacja kursu S9 z Legionowa Piaski do Warszawy o 7:17. Ale nie stanie się to od razu. Pociąg będzie utrzymany do 28 czerwca, czyli do końca roku szkolnego. Zniknie więc dopiero na wakacje.

KM-ka też w zasadzie bez zmian

Kosmetyczne zmiany, podobne do tych w SKM-ce wprowadziły także Koleje Mazowieckie. Tu także różnice, względem starego rozkładu dotyczą w zasadzie godzin przyjazdów i odjazdów pociągów ze stacji.

Inaczej pojadą autobusy dowozowe do stacji kolejowych

Wraz ze zmianą rozkładu jazdy kolei zmienia się także rozkład jazdy tak zwanych autobusów dowozowych. Poniżej nowe rozkłady:

/wł/

2 razy komentowano artykuł "Kolej zmieniła rozkład jazdy"

  1. ROZKŁAD JEST NOWY ALE SPÓŹNIENIA CAŁY CZAS “PO STAREMU”

  2. Większe zmiany się szykują jak zamkną trase średnicową większość pociągów bedzie kierowana na Dw. Gdański

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *