Reklama

KomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

KM: Na długi weekend tańsze bilety

Reklama

Pasażerowie podróżujący w najbliższy długi weekend pociągami spółki Koleje Mazowieckie (KM) mogą zaoszczędzić, korzystając z oferty „Bilet wycieczkowy”.  Obowiązuje ona do środy (3.06) od godz. 18:00 do niedzieli (7.06) do godz. 24:00.

Reklama

Kupując bilet wycieczkowy, w zależności od długości wybranej trasy zaoszczędzimy około 20%. Szczegółowy cennik promocyjnych przejazdów znaleźć można na stronie internetowej przewoźnika www.mazowieckie.com.pl .

Pamiętać należy, że na podstawie biletów wycieczkowych można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km.

Nie trzeba kupować biletu dla czworonoga

Podróżny posiadający ważny bilet na przejazd pociągiem uruchamianym przez KM może zabrać ze sobą i przewieźć nieodpłatnie  psa. Jest jednak kilka ważnych zasad dla przewozu czworonogów. Pies nie może zajmować miejsca do siedzenia. Nie może także zachowywać się agresywnie, musi być trzymany na smyczy i mieć założony kaganiec. Dodatkowo ważne jest, aby właściciel posiadał aktualne zaświadczenie o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie.  Darmowy przejazd przysługuje dla jednego czworonoga.

Rower również gratis

Aby pociągiem KM bezpłatnie przewieźć rower, wystarczy zakupić bilet pasażerski.  Rower powinien znajdować się pod nadzorem podróżnego, z dbałością o to, by nie utrudniał przejścia lub przejazdu innym klientom korzystającym z usług kolejowego przewoźnika.

/jm/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close