Reklama

KomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionu

ITAKA wchodzi do Modlina. Będzie 8 nowych połączeń

Reklama

W piątek (15.11) przedstawiciele Lotniska Warszawa/Modlin oraz Biura Podróży ITAKA podpisali umowę o współpracy. Na mocy porozumienia największe biuro podróży w Polsce uruchomi 8 kierunków z podwarszawskiego lotniska.

Reklama

fot. Lotnisko Modlinfot. Port Lotniczy Warszawa/Modlin

Od czerwca 2014 roku z Lotniska Warszawa/Modlin będzie można podróżować do Lanzarotte i Barcelony (El Prat) w Hiszpanii, Faro i Lizbony w Portugalii, tureckiej Antalyi i Bodrum, Chanii w Grecji oraz bułgarskiej Warny. ITAKA wszystkie rejsy do Lizbony będzie oferować wyłącznie z podwarszawskiego lotniska.

Rejsy będą wykonywane przez samoloty Airbus 320 i Boeing 737-800. Każdy z nich będzie wykonywany raz w tygodniu. Przewiduje się, że na mocy umowy w sezonie letnim port lotniczy obsłuży dodatkowo ok. 20 000 wylatujących pasażerów.

Od dzisiaj możemy mówić, że operacje z Modlina wybierają najwięksi. Po największej regularnej linii lotniczej w Polsce, wybrało nas największe biuro podróży. Podpisanie umowy  z ITAKĄ to przykład skutecznej realizacji naszej strategii. W ten sposób rozpoczynamy stałą obsługę przewoźników czarterowych, co zgodnie z planami inwestorów ma być jednym z filarów biznesowych lotniska. Tym bardziej cieszymy się, że zaczynamy od obsługi największego biura” – powiedział Piotr Okienczyc, Prezes Zarządu Spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin.

/wł, Port Lotniczy Warszawa/Modlin /

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close