Reklama

Na sygnale

Kierowco! Uważaj na pieszych

Reklama

W ciągu ostatnich dwóch dni policjanci z nowodworskiej drogówki wzywani byli do dwóch zdarzeń, w których brali udział piesi. Do potrącenia 70-letniej kobiety doszło w

Reklama
foto: GG.pl

miniony poniedziałek (15.10) w Nasielsku. Wczoraj (16.10) ucierpiał 24-letni mężczyzna w miejscowości Pomiechówek na drodze nr 62. W obu przypadkach piesi znajdowali się na pasach. Okoliczności wypadków aktualnie badają policjanci naszej komendy.
W ubiegły poniedziałek tuż przed godziną 7.00 policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia, które miało miejsce w Nasielsku na ul. Warszawskiej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że prawdopodobnie 42-letni kierowca seata wjechał na przejście dla pieszych i potrącił przechodzącą 70-letnią kobietę. Piesza z urazami nóg została przewieziona do szpitala.

Podobne zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 18.00 w Pomiechówku na ul. Modlińskiej. 24-letni kierowca fiata prawdopodobnie wjechał na przejście dla pieszych, po którym przechodził 22-letni mężczyzna. W wyniku potrącenia pieszy z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W obu przypadkach prowadzone jest dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności wypadków. Obaj kierujący byli trzeźwi. Do czasu wyjaśnienia zdarzeń, mężczyznom zostało zatrzymane prawo jazdy.

Policjanci z wydziału nowodworskiej drogówki apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach. Jesienna aura powoduje duże zagrożenie na jezdni, co może powodować tragiczne w skutkach wypadki. „Kierowco miej oczy szeroko otwarte i zdejmij nogę z gazu!”

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close