Kaufland w Jabłonnie zmienił oblicze

Nowe oblicze marketu Kaufland w Jabłonnie, fot. BP Kaufland Polska

W czwartek (15.03) klientom udostępniony został odświeżony market Kaufland w Jabłonnie. Nowe wyposażenie wnętrz, stoiska obsługiwane przez pracowników i czytelne oznaczenia produktów oferowanych w sklepie to nie wszystkie nowości. – Market jest przede wszystkim bardziej przyjazny odwiedzającym nas mieszkańcom – informuje Biuro Prasowe Kaufland Polska.

Kaufland sukcesywnie przebudowuje i modernizuje swoje sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. W ostatnich tygodniach proces modernizacji przeszedł także market w Jabłonnie przy ul. Zegrzyńskiej 7.

W wyniku modernizacji sklep wyposażony został w nowe, przestronne lady z produktami mięsnymi, wędlinami i serami, obsługiwane przez pracowników sklepu. Dostępne jest także nowe stoisko piekarnicze. Wszystkie działy w sklepie zostały oznaczone za pomocą różnej kolorystyki i piktogramów. Identyczne oznaczenia używane są w gazetkach reklamowych sieci Kaufland. Dzięki temu, że klienci widzą w markecie takie same oznaczenia jak w gazetce, podczas zakupów szybciej mogą znaleźć interesujące ich produkty.

Odnowiony market w Jabłonnie, podobnie jak każdy sklep sieci Kaufland, wyróżnia się bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nim łącznie kilkanaście tysięcy produktów. Większość z nich to artykuły spożywcze znanych i renomowanych producentów, w większości rodzimych oraz marek własnych sieci Kaufland.

Sklepowa sieć WiFi i nowe wózki

W zmodernizowanym sklepie klienci mogą korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Ponadto Kaufland wprowadził wózki zakupowe przystosowane do przewożenia dziecięcych nosidełek oraz wózki zakupowe przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Market wyposażony jest w nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe, odświeżona została jego elewacja, a parking przy sklepie stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla klientów – czytamy w komunikacie prasowym Kaufland Polska.

/red., Kaufland PL/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kaufland w Jabłonnie zmienił oblicze"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *