Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Kąty Węgierskie: Mężczyzna zginął naprawiając rozrzutnik

Reklama

W czwartek (25.02) około godz. 15:30 w miejscowości Kąty Węgierskie (gmina Nieporęt) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas prac konserwacyjnych przy rozrzutniku obornika zginął około 50-letni mężczyzna.

Reklama

Informacja o wypadku dotarła do służb ratunkowych około godz. 15:45. Na miejsce natychmiast zadysponowano karetkę pogotowia, straż pożarną oraz patrole policji. Jak informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak, rzecznik prasowy KPP Legionowo po przyjeździe służb ratunkowych okazało się, że ok. 50-letni mężczyzna nie żyje. Do wypadku doszło w chwili prowadzenia przez niego prac konserwacyjno-naprawczych przy rozrzutniku do obornika. – Jedna z łopatek uderzyła 50-latka w głowę i najprawdopodobniej to właśnie uderzenie było przyczyną jego śmierci – powiedział naszemu reporterowi nadkom. Bartczak.

Ofiara wypadku, około 50-letni mężczyzna pochodził spod Mławy. W Kątach Węgierskich pracował jako pracownik sezonowy u jednego z gospodarzy. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają jego tożsamość.

Dokładny przebieg wypadku i przyczyny śmierci 50-latka ustali prokuratorskie dochodzenie.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close