Kąty Węgierskie: Mężczyzna zginął naprawiając rozrzutnik

Fot. arch. policja.pl

W czwartek (25.02) około godz. 15:30 w miejscowości Kąty Węgierskie (gmina Nieporęt) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas prac konserwacyjnych przy rozrzutniku obornika zginął około 50-letni mężczyzna.

Informacja o wypadku dotarła do służb ratunkowych około godz. 15:45. Na miejsce natychmiast zadysponowano karetkę pogotowia, straż pożarną oraz patrole policji. Jak informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak, rzecznik prasowy KPP Legionowo po przyjeździe służb ratunkowych okazało się, że ok. 50-letni mężczyzna nie żyje. Do wypadku doszło w chwili prowadzenia przez niego prac konserwacyjno-naprawczych przy rozrzutniku do obornika. – Jedna z łopatek uderzyła 50-latka w głowę i najprawdopodobniej to właśnie uderzenie było przyczyną jego śmierci – powiedział naszemu reporterowi nadkom. Bartczak.

Ofiara wypadku, około 50-letni mężczyzna pochodził spod Mławy. W Kątach Węgierskich pracował jako pracownik sezonowy u jednego z gospodarzy. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają jego tożsamość.

Dokładny przebieg wypadku i przyczyny śmierci 50-latka ustali prokuratorskie dochodzenie.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kąty Węgierskie: Mężczyzna zginął naprawiając rozrzutnik"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *