Reklama

Na sygnale

Kary już nie unikną

Reklama

Wczoraj (28.11) policjanci podlegli nowodworskiej komendzie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli nakazy doprowadzenia do zakładu karnego, oraz ujawnili kolejnych dwóch, którzy byli poszukiwani do ustalenia miejsca aktualnego pobytu. Czynności były przeprowadzone na terenie Nasielska i Pomiechówka.

Reklama
foto: sxc.hu

42-letni mieszkaniec pow. nowodworskiego wpadł w ręce policjantów z Nasielska. Sąd Rejonowy w Warszawie wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do Zakładu Karnego, celem odbycia wyroku. Drugi mężczyzna został ujawniony przez kryminalnych z miejscowego komisariatu. Był poszukiwany do ustalenia aktualnego miejsca pobytu przez Prokuraturę w Płońsku.

Podobna sytuacja miała miejsce na terenie Pomiechówka. 60-letni mieszkaniec pow. nowodworskiego nie stawił się do Zakładu Karnego po przepustce. Mundurowi z Pomiechówka ustalili gdzie przebywa i go zatrzymali. Drugi z mężczyzn wpadł podczas legitymowania. Okazało się, że jest poszukiwany przez nowodworską prokuraturę do ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close