Karol i Zosia Powiatowi

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Sympatyczne szmaciane rodzeństwo powstało wczoraj (12.12) w Starostwie Powiatowym w Legionowie. Autorem jednej lalki jest Starosta Jan Grabiec, drugiej natomiast – Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Zosia to słodka dziewczynka o długich brązowych włosach i zielonych oczach. Lubi kolor różowy, balet, śpiew i fantazyjne fryzury. Bardzo kocha swojego brata, Karola.
Karol natomiast jest sympatycznym chłopcem, który aktywnie spędza czas w  powiecie legionowskim: jeździ na rowerze i deskorolce i uwielbia robić psikusy swojej siostrze.

Obie lalki stworzone zostały z myślą o akcji Unicefu: Wszystkie Kolory Świata. Przekazane zostaną na aukcję organizowaną 22 grudnia 2012 r. po meczu Siódemka Legionovia – Bank BPS Muszynianka Muszyna. Wtedy każdy będzie miał okazję kupienia Karola, Zosi i innych lalek uszytych przez legionowskie Siatkarki oraz pracowników Urzędu Miasta Legionowo i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legionowie. Cały dochód ze sprzedaży lalek przekazany zostanie na rzecz fundacji Unicef, która przeznaczy je na zakup szczepionek dla dzieci w Czadzie.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Karol i Zosia Powiatowi"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *