Reklama

KulturaPo godzinach

Karnawałowe METRO

Reklama

Ośrodek Kultury w Wieliszewie zaprasza do spędzenia karnawałowego czasu rozrywkowo i kulturalnie. Okazją będzie wyjazd na słynny musical w reżyserii Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy – “Metro” w warszawskim teatrze Studio Buffo. Zapisy do 21 stycznia, ilość miejsc ograniczona.

Reklama
Plakat informujący o imprezie, kliknij aby powiększyć

Spektakl odbędzie się 29 stycznia, o godz. 19:00, w teatrze Studio Buffo w Warszawie. Organizator zapewnia bezpłatny transport autokarem (z ustalonych punktów na terenie gminy Wieliszew) oraz 25 biletów w promocyjnej cenie 60 zł. Zapisy do 21 stycznia (osobiście w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach).

Od premiery pierwszej prywatnej produkcji teatralnej w powojennej Polsce mija 22 lata i ponad 1700 wystawień. Musical, którego prapremiera miała miejsce 30 stycznia 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie (a premiera 16 kwietnia 1992 w teatrze Minskoff na nowojorskim Broadwayu), wypromował całe pokolenia popularnych artystów polskich estrad, m.in. Edytę Górniak, Katarzynę Groniec i Roberta Janowskiego. Od 1997 r. musical grany jest w teatrze Studio Buffo.

“Metrem” Ośrodek Kultury w Wieliszewie rozpoczyna cykl wyjazdów na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne odbywające się na stołecznych scenach – spektakle teatralne, musicale, opery i operetki, koncerty muzyki poważnej i rozrywkowej.

/OK Wieliszew/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close