Kałuszyn: 67-latka usłyszała zarzut zabójstwa konkubenta

Anna K. została aresztowana na 3 miesiące. Fot. KPP Legionowo

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 67-latkę, która jest podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta. Legionowska prokuratura postawiła już kobiecie zarzut w tej sprawie. Tragedia rozegrała się w sobotę (27.06) w Kałuszynie (gm. Wieliszew).

W sobotnie popołudnie, około godz. 16:00 wieliszewscy policjanci podjęli interwencję w miejscowości Kałuszyn. Według przekazanych informacji miało tam dojść do ugodzenia nożem 51-letniego mężczyzny. Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod wskazanym adresem, na miejscu zastali 67-letnią Annę K. Kobieta pokazała im, gdzie znajduje się ranny mężczyzna. Jak relacjonuje asp. Emili Kuligowska z KPP Legionowo, mundurowi od razu podjęli czynności reanimacyjne do czasu przybycia karetki pogotowia. Kiedy ratownicy dotarli na miejsce, kontynuowali reanimację 51-latka. Niestety mimo ich wysiłków mężczyzna zmarł.

Byli “po alkoholu”

Policjanci zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie ugodzony został  mężczyzna. Jak poinformowała naszą redakcję asp. Kuligowska wszystko wskazuje na to, że zanim doszło do dramatu i kobieta ugodziła partnera nożem, w domu doszło do awantury. Oboje partnerzy byli po alkoholu. – dodaje Kuligowska.

Aresztowana na 3 miesiące

67-letnia Anna K. została zatrzymana w policyjnym areszcie. Prokurator przedstawił już kobiecie zarzut zabójstwa, a Sąd Rejonowy w Legionowie postanowił o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Kobiecie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kałuszyn: 67-latka usłyszała zarzut zabójstwa konkubenta"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *