Reklama


LegionowskiPo godzinachWiadomości

Kabaret, Wieczór w teatrze i “Talentiada”. Kulturalne propozycje Serocka

Reklama

Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku przygotowało dla mieszkańców kilka znakomitych propozycji kulturalnych, których po prostu nie można przegapić. W ciągu najbliższych tygodni zobaczymy między innymi dwa przedstawienia teatralne w znakomitej obsadzie, występ kabaretu, a także będziemy mogli wziąć udział w konkursie talentów „Talentiada”. Szczegóły poniżej.

Reklama

W najbliższą niedzielę (28.01) w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku zostanie wystawione przedstawienie zatytułowane „Tajemniczy Mr. Love” w reżyserii Zbigniewa Rybki. W rolach głównych: Karolina Węgrzyńska i Michał Węgrzyński.

Łowię ją wzrokiem, szacuję, czaruję, udaję, że jestem zakochany, że tracę głowę” -to sprawdzona taktyka Pana Love, który rozkochuje w sobie kolejne kobiety, by po ślubie w mgnieniu oka ulotnić się jak kamfora wraz z majątkiem wybranki. Filozofia uwodziciela jest prosta: podsunąć kobiecie marzenie o szczęściu, spełnić je i kazać za nie słono zapłacić. „Nie krzywdzę ich. Nikogo dotąd nie skrzywdziłem” -mawia. Technikę oszustwa przez lata opanował do perfekcji. Adelajda, nieco egzaltowana, marząca o wielkiej miłości, zahukana pracownica zakładu wyrabiającego kapelusze, wydaje się być banalnie łatwą ofiarą. Czy skromna, niepozorna dziewczyna okaże się tą, za którą wziął ją doświadczony oszust matrymonialny? Sytuacja jakich wiele, pozornie nieskomplikowane postaci, całkowicie przewidywalny rozwój wypadków. Czy doprawdy jesteście Państwo pewni, że wiecie, jak zakończy się ta historia?

Przedstawienie „Tajemniczy Mr. Love” w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku już w niedzielę (28.01) o godz. 18:00. Bilety w cenie 25zł, 20zł i 15zł do nabycia w kasie CKiCz w Serocku, ul. Pułtuska 35

Kolejnym przedstawieniem teatralnym przygotowanym dla mieszkańców Serocka przez Centrum Kultury i Czytelnictwa jest sztuka zatytułowana „Za rok o tej samej porze”. W rolach głównych zobaczymy same gwiazdy, między innymi Olgę Bończyk czy Piotra Gąsowskiego.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę (18.02) w Sali Widowiskowej CkiCz o godz. 19:00. Bilety w cenie 50zł, 40zł i 30zł do nabycia w kasie CKiCz w Serocku, ul. Pułtuska 35.

„Święta polskie” w wykonaniu Kabaretu Jurki

W niedzielę (4.03) w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku wystąpi natomiast znany w całym kraju Kabaret Jurki, który tym razem w zabawny sposób zajmie się tematyką świąteczną.

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy ,a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo możemy się czegoś nauczyć: jak zrobić orła w śmietanie, o czym rozmawiać przy grobach i co robi Ninja w jasełkach. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Bilety na przedstawienie można zakupić TUTAJ oraz TUTAJ.

“Talentiada”

Nawet 700 złotych można wygrać biorąc udział w serockiej „Talentiadzie”, czyli konkursie talentów, w którym mogą wziąć udział zawodnicy z całego kraju. Masz talent? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zaprezentuj się! Do dnia 28.01.2018 r. czekamy na zgłoszenia z filmami prezentującymi Państwa talent.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close