Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Józefów: Rozbudowa podstawówki idzie szybciej niż zakładano

Reklama

Rozbudowa szkoły podstawowej w Józefowie (gmina Nieporęt) przebiega szybciej niż zakładały to pierwotne plany – informuje Urząd Gminy w Nieporęcie. Wszystko przez bardzo łagodną zimę, która przez cały czas przypominała bardziej wczesną wiosnę.

Reklama

Obecnie zakończono już prace murowe i montaż stropu nad parterem, wykonana została również więźba dachowa z pokryciem. W okresie ferii zimowych, pod nieobecność dzieci, w istniejącym budynku szkoły wykonano fragment instalacji centralnego ogrzewania, która zasilać będzie nowe pomieszczenia. Zamontowana została również stolarka okienna. Obecnie na ukończeniu są prace związane z montażem instalacji elektrycznej i sukcesywnie wykonywane są wewnętrzne tynki gipsowe.

Rozbudowa szkoły stała się koniecznością po tym jak w Józefowie zaczęły powstawać nowe budynki mieszkalne. Liczba uczniów zwiększa się z roku na rok i wybudowany w 1998 roku budynek stał się po prostu za ciasny. Obecne prace polegające na dobudowie nowych pomieszczeń mają zostać zakończone w lipcu.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close