Reklama

Dobrze Wiedzieć!LegionowskiWiadomości

Józefów: Potrzebna pomoc dla pogorzelców

Reklama

W nocy z czwartku na piątek (21/22.01) w miejscowości Józefów (gmina Nieporęt) doszło do kolejnego w ostatnim czasie pożaru budynku mieszkalnego. Do zdarzenia doszło przy ul. Szkolnej około godz. 1:00 w nocy. Niestety w wyniku działania ognia oraz późniejszej akcji gaśniczej budynek uległ całkowitemu zniszczeniu. Wraz z nim cały dobytek mieszkającej tam rodziny. W związku z tą tragedią rodzina pogorzelców, ich sąsiedzi oraz zupełnie nieznani im ludzie dobrego serca apelują o pomoc. Potrzebne jest niemal wszystko.

Reklama

W internecie pojawił się apel jednego z członków rodziny pogorzelców w Józefowa. Cytujemy go w całości.

Dzisiejszej nocy 22.01 doszło do spalenia się całkowicie domu mojego brata oraz jego żony i dwójki dzieci. Proszę wszystkich o pomoc dla nich. Potrzebne jest dosłownie wszystko, przybory szkolne, ubrania, sprzęty domowego użytku itp. Dziewczynka jest w klasie 1, wzrost 128 cm, rozmiar buta 3, chłopiec lat 5 – rozmiar buta 28. Kobieta wzrost około 165cm, mężczyzna wzrost około 170 cm.

Wszystkie dary proszę kierować do Szkoły Podstawowej w Józefowie ul. Szkolna / koło Grabiny. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Dołączając się do gorącego apelu o pomoc prosimy wszystkich mieszkańców powiatu legionowskiego – Czytelników Legio24.pl o czynne włączenie się w pomoc. Każdy gest, nawet najmniejszy dar pomoże tej rodzinie wrócić do normalnego życia.

W akcję pomocy zaangażowała się między innymi dyrektor placówki w Józefowie, mgr Agnieszka Powała. Dane szkoły podajemy poniżej:

Szkoła Podstawowa w Józefowie
ul. Szkolna 62, 05-119 Legionowo
tel. (0-22) 772-30-69
e-mail: [email protected]
www: http://spj.nieporet.pl

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close