Reklama

LegionowskiNa sygnaleNajważniejszeWiadomości

Józefów: Poszukiwania 28-latka – AKTUALIZACJA

Reklama

Od poniedziałkowego wieczora (11.04) trwają poszukiwania 28-letniego mieszkańca gminy Nieporęt. Ostatni raz widziano go dzień wcześniej. Zgłoszenia zaginięcia dokonała ciotka poszukiwanego. Policjantom powiedziała, że może chcieć zrobić sobie coś złego.

Reklama

Posiadając tak niepokojące informacje funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W poniedziałkowy wieczór, wraz ze strażakami, dokładnie przeczesano tereny leśne znajdujące się na granicy Józefowa (gmina Nieporęt) i Legionowa. – 28-latka szukaliśmy do późnych godzin nocnych. Niestety bezskutecznie – informuje naszą redakcję st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Dziś kontynuujemy poszukiwania – dodaje.

Mężczyzna ostatni raz widziany był przez ciotkę w niedzielę (10.04). Ponoć był zdenerwowany. Istnieją podejrzenia, że mógł chcieć zrobić sobie coś złego.

Aktualizacja godz. 12:00

We wtorek (12.04) legionowska policja upubliczniła wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Poniżej zamieszczamy pełną treść komunikatu:

Poszukujemy Miłosza S.

28-letni Miłosz S. widziany był ostatni raz 10 kwietnia tego roku ok. godz.12-tej i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

28-letni Miłosz S.ma około 170 centymetrów wzrostu, waży około 70 kilogramów, ogolony jest na łyso, ma niebieskie oczy. W chwili zaginięcia mężczyzna prawdopodobnie ubrany był w zieloną bluzę z kapturem, spodnie z materiału koloru czarnego, półbuty i miał przy sobie plecak.

Ktokolwiek wie coś o losie zaginionego proszony jest o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Nieporęcie pod numerem 22/60-48-281 lub 997 oraz z telefonu komórkowego numer 112. Można się zgłosić także osobiście do komisariatu w Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3.

Policja gwarantuje pełną anonimowość.

 

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

6 razy komentowano

  1. Jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam. Oczywiście będę się rozglądać.

  2. I leży dwa dni? Popatrz kiedy ostatnio był widziany i porównaj z czasem swojego komentarza.
    A może ruszysz grubą dupę i zaczniesz szukać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close