Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Józefów: U-Rodziny Sołtysa i Gminny Dzień Dziecka już w niedzielę 29 maja

Reklama

W niedzielę (29.05) w miejscowości Józefów (gmina Nieporęt) odbędzie się tradycyjny już festyn U-Rodziny Sołtysa połączony z przypadającym klika dni później Dniem Dziecka. Będą występy artystyczne, koncerty i prezentacje umiejętności. Nie zabraknie również atrakcji dodatkowych, z których najmłodsi będą mogli skorzystać zupełnie za darmo.

Reklama

Początek imprezy zaplanowano na godz. 14:00.Na pierwszy ogień pójdą animacje dla najmłodszych. Zaraz potem będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne zatytułowane „Lwi król”. Po godz. 16:00 ze swoim programem zagości na scenie Gminny Ośrodek Kultury, odbędzie się także wręczenie pucharów w Turnieju Piłki Nożnej. To co powinno ucieszyć mieszkańców to blok konkursów samorządowych, który rozpocznie się po godz. 17:00, a w którym będzie można wygrać ciekawe upominki.

Część muzyczną rozpocznie o godz. 17:40 występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. Następnie na scenie pojawią się popularne Józefinki. O godz. 18:30 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Styl.

Co bardzo ważne, podczas imprezy w Józefowie najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji dodatkowych i to zupełnie za darmo. Wśród nich można wymienić: karuzelę, tor przeszkód, kule wodne, czy dmuchańce. Nie zapomniano także o bańkach mydlanych, czy popularnym i nieodzownym malowaniu buzi. Przez cały czas najmłodszych rozweselać będzie również clown.

urodziny soltysa plakat rgb

/red/

Zobacz także:

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close