Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jeden nie płacił alimentów, drugi nie chciał prac społecznych. Obaj są już za kratkami

Reklama

W poniedziałek (24.08) policjanci z terenu powiatu legionowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich nie płacił alimentów, drugi nie odbył prac społecznych, do których zobowiązał go sąd. Obaj mężczyźni są już w więzieniu.

Reklama

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, do pierwszego zatrzymania doszło na terenie gminy Nieporęt. Podczas kontroli jednego z adresów, pod którym może przebywać osoba poszukiwana, policjanci zatrzymali 34-latka. Mieszkaniec powiatu legionowskiego zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd, w zakładzie karnym spędzi 161 dni. To kara za uchylanie się od obowiązku alimentacji.

Do drugiego zatrzymania doszło na terenie gminy Serock. Tym razem mundurowi namierzyli 30-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Mężczyzna w placówce penitencjarnej pozostanie przez 75 dni, gdyż zlekceważył wyrok sądu i nie zrealizował prac społecznych.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close