Janówek Pierwszy: W niedzielę II Bieg Niepodległości

W najbliższą niedzielę (13.11) sprzed Szkoły Podstawowej w Janówku Pierwszym (gmina Wieliszew) wyruszy II Bieg Niepodległości. Uczestnicy będą mogli wybrać jedną z dwóch przygotowanych tras. Jedna z nich przeznaczona jest dla całych rodzin, druga dla amatorów długich dystansów. Początek imprezy zaplanowano na godz. 12:00.

Organizatorzy niedzielnego Biegu Niepodległości w Janówku Pierwszym zadbali o to, by w imprezie mogli wziąć czynny udział wszyscy chętni, bez względu na wiek, doświadczenie i kondycję fizyczną. Przygotowano bowiem dwie trasy do wyboru. Pierwsza z nich, o długości 5 km jest przeznaczona dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w biegu głównym. Drugą, o długości 1918 metrów wytyczono z myślą o całych rodzinach, w tym najmłodszych mieszkańcach.

– Każdy uczestnik będzie miał zmierzony czas oraz otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są nagrody – czytamy w komunikacie organizatorów biegu.

Biuro zawodów dla uczestników biegu będzie otwarte w sali gimnastycznej szkoły, w niedzielę (13.11) w godz. od 9:00 do 11:30. Start biegów przewidziano na godz. 12:00, a ceremonię dekoracji zwycięzców na godz. 13:50.

Uczestnictwo w biegu po trasie rodzinnej jest bezpłatne. Osoby, które zdecydują się na udział w biegu głównym będą musiały zapłacić 10 zł (w dniu zawodów 20 zł).

plakat_bieg_niepodleglosci_janowek_2016

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Janówek Pierwszy: W niedzielę II Bieg Niepodległości"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *