ReklamaNajważniejsze

Jakub Rochnowski motorowodnym Mistrzem Polski w kategorii GT30

Reklama

W sobotę (26.09) pochodzący z Chotomowa (gm. Jabłonna) Jakub Rochnowski zwyciężył w II eliminacjach motorowodnych Mistrzostw Polski uzyskując tytuł Mistrza Polski w kategorii GT30. Sukces Jakuba jest tym większy, że jest on obecnie najmłodszym motorowodniakiem startującym w tej „dorosłej” kategorii. Podczas sobotnich zawodów Jakub zmierzył się z ośmioma, w większości bardzo już doświadczonymi zawodnikami z polskich klubów motorowodnych.

Reklama

Jakub jeszcze niedawno rywalizował w młodzieżowej klasie GT15 i choć wiekowo mógłby jeszcze dalej w niej startować, już w tym roku zdecydował spróbować swoich sił w dorosłej klasie GT30. Na tegoroczne Mistrzostwa Polski pojechał z planem, by zdobywać cenne doświadczenie. Na zdobywaniu doświadczenia wcale się jednak nie skończyło i w finale Rochnowski pokonał wszystkich innych zawodników.

Zawody w Rogoźnie zakończyły tegoroczny sezon Motorowodnych Mistrzostw Polski. W sumie odbyły się dwie eliminacje, 12 września w Trzciance i 26 września w Rogoźnie. W obu Jakub znalazł się na najwyższym miejscu podium.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close