Reklama

Artykuł Sponsorowany

Jak zorganizować przeprowadzkę?

Reklama

Każdy z nas przeprowadził się chociaż raz w życiu i wie il siły i cierpliwości potrzeba, by wszystko wyszło idealnie. W takich momentach sprawdzi się dobra firma przeprowadzkową, która odciąży nas i zmniejszy stres, że coś pójdzie nie tak. Jest to  każdorazowo proces skomplikowany, wymagający dobrej logistyki oraz sprawnych i silnych rąk.  Najlepsze porady, które pomogą przy przeprowadzce, znajdziesz poniżej.

Reklama

1.      Zalety firmy przeprowadzkowej
2.      Jak znaleźć dobrą firmę w Warszawie?
3.      Wskazówki przy pakowaniu

Zalety firmy przeprowadzkowej

Przy przeprowadzce nie raz się zastanawialiśmy, czy warto zdecydować się na profesjonalną firmę. Największą zaletą jest posiadanie większego auta, dzięki czemu wystarczy tylko zapakować wszystko i nie trzeba robić kolejnego kursu. Także nie musimy się przejmować, że sami nie damy rady wszystkiego przewieźć i przy pomocy profesjonalnych fachowców nasz dobytek w bezpieczny sposób dotrze na swoje miejsce. Koszt takich usług ustalany jest stawką za godzinę i zależy od czasu trwania przeprowadzki, odległości, czy wykorzystanych materiałów. Niektóre firmy oferują także kompleksową usługę bez potrzeby przejmowania się czymkolwiek. Taka usługa obejmuje pakowanie rzeczy i mebli, zabezpieczenie ich, wyniesie oraz wniesienie i montaż w nowym miejscu. Dzięki temu przeprowadzka okaże się przyjemna i możemy szybko wrócić do obowiązków.

Jak znaleźć dobrą firmę w Warszawie?

Dobra firma to podstawa pewnej i skuteczne przeprowadzki. Najlepsze przeprowadzki w Warszawie organizuje firma Alfa. Oferuje ona przeprowadzki dla mieszkań, jak i dla firm. Do ich zadań należy zapakowanie mienia, demontaż mebli, a także ich wniesienie i montaż. Cena zależna jest od odległości obu lokalizacji, liczby mebli, liczby zaangażowanych osób oraz rodzaju samochodu, użytego przy przeprowadzce. Warszawa to miasto duże oferujące wiele mieszkań dla rodzin czy studentów, dlatego częste przeprowadzki są tutaj normalnością. Alfa to doświadczona firma, działająca na rynku od ponad 10 lat. Dysponują sprzętem, takim jak wózki do wożenia mebli, wózki schodowe do szaf i AGD czy pasy stabilizujące. Dzięki prostemu formularzowi dostępnemu na ich stronie łatwo dokonamy konsultacji i wyceny całego przedsięwzięcia. Oferują także bezpłatne oględzin, aby dokonać idealnej wyceny. Dojazd nie jest wliczany do ceny przewozu. Firma dostarcza także kartony przeprowadzkowe o wymiarach 40x40x40 cm w cenie 5 złotych za sztukę. Warto zaufać specjalistom, niż ryzykować, że coś się stanie naszym drogocennym rzeczom.

Wskazówki przy pakowaniu

Aby dobrze i sprawnie zorganizować przeprowadzkę warto rozpocząć pakowanie z wyprzedzeniem. Najlepiej zacząć pakowanie od najmniej potrzebnych rzeczy, opisując kartony. Warto posegregować rzeczy, które chcemy oddać lub wyrzucić. Podczas przeprowadzki ważne jest prawidłowe zabezpieczenie przedmiotów. Meble zajmują dużo miejsca, dlatego może się okazać, że część mebli trzeba zdemontować. Wszystkie ostre krawędzie powinno się zabezpieczyć kartonem lub folią bąbelkową. Sprzęt RTV i AGD najlepiej umieścić w pudełkach oryginalnych, a jeśli ich nie mamy, można zastosować formę bąbelkową i umieścić go w kartonie. Środek warto wypełnić gąbką lub papierami. Pralkę i lodówkę zawsze przewozi się w pozycji pionowej. Takie urządzenia można podłączyć dopiero po upływie 8 godzin. Delikatne przedmioty powinno owinąć się papierem do pakowania i ciasno ułożyć w kartonie wypełniając przestrzeń między nimi tkaninami. Natomiast pościele czy ręczniki zajmują dużo miejsca, dlatego idealnie sprawdzą się worki próżniowe.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close