Reklama

Biznes, praca, pieniądzeDobrze Wiedzieć!LegionowskiWiadomości

Jak skorzystać z tarczy antykryzysowej? Powiat przygotowuje wideoporadnik

Reklama

Jeszcze w czerwcu przedsiębiorcy z terenu powiatu legionowskiego będą mogli skorzystać z wideoporadnika, który pomoże im odnaleźć się w gąszczu przepisów wprowadzonych w ramach tak zwanej tarczy antykryzysowej. Filmy, będące odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania, zostaną opublikowane na stronach internetowych powiatu oraz urzędu pracy.

Reklama

Przygotowywany przez Starostwo Powiatowe w Legionowie oraz Powiatowy Urząd Pracy wideoporadnik będzie zawierał odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące mechanizmów pomocowych oferowanych w ramach tarczy antykryzysowej – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Projekt powstał między innymi w oparciu o przeprowadzoną w maju ankietę, za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogli zgłosić pytania, wątpliwości i oczekiwania. Odpowiedzi i wskazówek udzielać będą eksperci z Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Wideoporadnik adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych i podmiotów działalności pożytku publicznego.

Filmy składające się na wideoporadnik publikowane będą na stronach internetowych Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie oraz Powiatu Legionowskiego, a także na powiatowym Facebooku i kanale YouTube.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close