Reklama

Artykuł Sponsorowany

Jak podnieść elegancję i funkcjonalność łazienki?

Reklama

Wyznacznikiem wytworności łazienki jest niewątpliwie piękna glazura, gustowne umeblowanie i nowoczesne urządzenia sanitarne. Nie sposób jednak zapominać  o odpowiednim oświetleniu i lustrach podkreślających elegancję i zwiększających funkcjonalność tego niewielkiego pomieszczenia.  

Reklama

Dzięki tym z pozoru mało istotnym detalom, łazienka staje się miejscem przyjaznym dla użytkowników.

Jak uzyskać bajeczne efekty świetlne?

Nieograniczone możliwości aranżacyjne dają oprawy wpuszczane w sufit – stałe i nastawne. Są nie tylko funkcjonalnym źródłem światła, ale za ich pomocą można stworzyć w łazience niepowtarzalną atmosferę i uzyskać niebanalne efekty świetlne. Oprawy statyczne, po zamontowaniu w podwieszonym suficie, doskonale sprawdzą się w charakterze oświetlenia całościowego. Równomiernie oświetlą całą powierzchnię, dając przy tym wrażenie światła dziennego. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem są oprawy wpuszczane, nastawne, w których można regulować kąt padania światła. Pozwala to na doświetlenie nawet najmroczniejszych zakamarków lub wyeksponowanie konkretnego obszaru, albo znajdujących się w nim przedmiotów. Dzięki zastosowaniu opraw wpuszczanych można tworzyć atrakcyjne iluminacje, generujące odpowiednio jasne światło, ciepłe lub zimne, w zależności od zastosowanych żarówek. Wpuszczane lampy sufitowe mogą występować w formie pojedynczych oczek albo spotów ułożonych równolegle lub w kształcie kwadratów. Dodatkowym atutem takiego oświetlenia jest wysoki stopień ochrony, który pozwala na ich bezawaryjne stosowanie w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Lustereczko, powiedz przecie…

Które najfunkcjonalniejsze w świecie? Oczywiście lustro łazienkowe na wysięgniku o średnicy 22 cm. Zyskuje na swojej szykowności dzięki  klasycznemu, okrągłemu kształtowi. Wykonane z dobrej jakości stali chromowanej o wysokim połysku, zachwyca prostotą i elegancją. Dodatkowe źródło światła, w postaci wbudowanego okręgu ledowego, podnosi  funkcjonalność produktu.

Doświetlanie włącza i wyłącza się poprzez pociągnięcie delikatnego sznureczka zamontowanego w obudowie. Dzięki dodatkowemu oświetleniu, wykonanie perfekcyjnego makijażu, czy stylizacja męskiego zarostu nie stanowią żadnego problemu. Podwójnie łamany wysięgnik, o maksymalnej długości 35 cm,  ułatwia swobodny dostęp do lustra i pozwala na jego złożenie po zakończeniu użytkowania. Produkt zasadniczo  przeznaczony jest do łazienki, ale może zostać zamontowany również przy sypialnianej toaletce. Świetnie sprawdzi się podczas porannej lub wieczornej toalety.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close